slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Liliana Zalewska 2022-12-18 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Wynajem mebli eventowych — gdzie w Krakowie?

Wpis

Pierwszym etapem organizacji każdego firmowego wydarzenia jest wyszukanie odpowiedniego miejsca (z uwzględnieniem rodzaju eventu oraz liczby zaproszonych gości). Następnie należy przygotować lokal. Tutaj niejednokrotnie pojawia się kłopot, ponieważ dostępnych mebli jest zbyt mało lub nie odpowiadają organizatorom. W takich sytuacjach zawsze można zdecydować się na wynajem mebli eventowych. Kraków to miejsce, w którym dosyć często odbywają się różnego rodzaju bankiety, konferencje, szkolenia czy targi przedsiębiorców. Firmy będące ich organizatorami, chcąc się wyróżnić lub po prostu sprostać oczekiwaniom uczestników wydarzenia, mogą skorzystać z oferty lokalnej marki STAR EVENT, która prowadzi wypożyczalnię mebli i dodatkowych akcesoriów (m.in. dywanów, podłóg, poduszek, balonów, mobilnych szatni i doniczek).

Wynajem mebli eventowych w Krakowie

Firma działa zarówno na terenie województwa małopolskiego, jak i mazowieckiego, zapewniając transport wraz z montażem wypożyczonych akcesoriów. Przeszkoleni pracownicy pomogą w organizacji planowanego wydarzenia, dbając o właściwy klimat wnętrza. Co więcej, marka proponuje wsparcie podczas eventów odbywających w plenerze. Firma dysponuje m.in. meblami wykonanymi z palet czy namiotami. W podstawowej ofercie mebli na wynajem można znaleźć:

  • krzesła (drewniane i plastikowe),
  • bary i lady,
  • sofy (skórzane oraz klasyczne),
  • stoły jadalniane i stoliki,
  • fotele,
  • meble LED,
  • meble dziecięce (atestowane).

Warunki oraz koszty współpracy są ustalane indywidualnie. Warto nadmienić, że firma eventowa świadczy wiele dodatkowych usług i może zająć się m.in. fotorelacją z wydarzenia, nagraniem filmu promocyjnego czy organizacją stoiska targowego podczas pokazów miejskich. 

Zostaw swój komentarz pod wpisem!