slider-0
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-1
Branżowy portal - artykuły firmowe
slider-2
Branżowy portal - artykuły firmowe
Roksana Sokołowska 2022-02-05 0 komentarzy

Tytuł wpisu: Chemia do basenu w Poznaniu - gdzie ją zakupić?

Wpis

W ofercie przedsiębiorstwa opisanego na stronie internetowej bio-baseny.pl znajduje się rozmaite wyposażenie do basenów. Sprzedawca specjalizuje się również w projektowaniu akwenów dla hoteli i obiektów wypoczynkowych, a także klientów prywatnych. W asortymencie znajduje się chemia do basenów w Poznaniu.

Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1998 roku. W ofercie posiada projekty basenów wewnętrznych i zewnętrznych. Dostosowuje ich wygląd oraz funkcjonalności do oczekiwań zamawiającego. Korzysta jedynie z wysokiej jakości produktów oraz sprawdzonych rozwiązań w zakresie budowy basenów. Z dotychczas przeprowadzonymi inwestycjami można zapoznać się na stronie internetowej wykonawcy.

W ofercie chemii do basenów znajdują się wysokiej jakości preparaty pod różną postacią. Wśród nich dostępne są środki w postaci granulatu, płynu oraz tabletek. Są one sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Poleca się stosować je w celu nadania wodzie klarowności, uniknięcia powstawania glonów oraz innych zabrudzeń. To także dobry sposób na ochronę basenu przed osadzaniem się kamienia. Specjalistyczne preparaty pozwalają uzyskać odpowiednie pH pomiędzy 7,0-7,6. Dzięki dobrze wyważonej kwasowości chemia basenowa działa bardziej skutecznie. Warto zapoznać się z ofertą preparatów przeciwko glonom. Firma posiada także specjalne preparaty przeznaczone do wanien typu SPA.

Firma wprowadziła do swojej oferty preparat chlorowy w formie stałej. Jest on dostępny w tabletkach lub jako granulat, który rozpuszcza się w wodzie stopniowo. Wystarczy zaaplikować go zgodnie z instrukcją i poczekać odpowiednią ilość czasu, aż zacznie działać. Preparatów szybkodziałających nie powinno się umieszczać bezpośrednio w obrębie basenu.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!